E paprecedentë! Skualifikohen Ilnisa dhe Meritoni, por...takohen me Eglën

2 Prill 2024, 23:16Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Ilnisa dhe Meritoni

Ilnisa dhe Meritoni janë skualifikuar nga Big Brother VIP 3.

“Keni përndjekur banorë brenda shtëpisë. Vëllai i Madh pasi ka analizuar me kujdes ngjarjen dhe çdo veprim tuajin, ka vendosur që të dy të skualifikoheni nga gara”, thuhej në zarfin.

Por atyre iu është dhënë mundësia të qëndrojnë në Dhomën e Bardhë ku ndodhet dhe Egla dhe të shtunën do të jetë publiku ai që do të vendosë nëse do të vazhdojnë të qëndrojnë në lojë, apo do të përjashtohen.

Teksa shkuan te Dhoma e Bardhë, ata janë takuar me Eglën, e cila po pret aty që prej 48 orësh.

 

 

 

Video