Rekord audience/ Mbi 307 mijë njerëz ndjekin BBVIP live në Youtube

2 Prill 2024, 22:16Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Statistikat ne primen e sotem

Prime i sotëm i Big Brother VIP ka nisur jo vetëm me debate, por edhe me rekorde.

Mbi 307 mijë njerëz janë duke ndjekur BBVIP live vetëm në Youtube.

Jo vetëm në Youtube, por edhe në Instagram dhe Facebook është konfirmuar thyerja e të gjitha rekordeve të vendosura në Big Brother Vip.

Duke marrë parasysh edhe ata që po e shohin në televizion, shifrat janë kolosale.

Rekord audience/ Mbi 307 mijë njerëz ndjekin BBVIP live në

Duke marrë parasysh edhe ata që po e shohin në televizion, shifrat janë kolosale.

E ndërsa ky sezon i BBV është ende larg finales, tregon se ky edicion mund të shënojë rekorde të tjera.

Ndërkohë, publiku do të zbulojë sot se ku është Egla dhe çfarë do të ndodhë me të.

Po ashtu, sot do të jepet dënimi për çiftin Ilnisa dhe Meriton, dënim të cilin Vëllai i Madh e ka paralajmëruar që me skualifikimin e Eglës.

 

Video