Nga zarfi i zi, te "misteri" i Eglës, Vëllai i Madh tregon se çfarë do të ndodh sonte në "Prime"

2 Prill 2024, 17:30Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Ilnisa / Meritoni / Egla

Sonte në Prime e ”Big Brother Albania Vip 3”, audienca do të jetë maksimale. Vëllai i Madh thotë se pritet një spektakël i gjatë, teksa më në fund do marrë përgjigje pyetja e madh: Ku është Egla dhe çfarë do ndodhë me të?

Nga ana tjetër, në shtëpi ka mbërritur një Zarf i Zi që brenda ka vendimin e Vëllait të Madh, për Ilnisën dhe Meritonin. Çfarë dënimi do marrin ata?

Heidi ka marrë një mision nga Vëllai i Madh, ku duhet të bindë banorët se ka një tjetër vëlla, por a ka të bëjë ky mision me banorin e ri që pritet t’i bashkohet shtëpisë? Përveç këtyre, në shtëpi nuk kanë munguar edhe debatet e forta.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Video