E PAPRITUR / Zarf i zi në shtëpi për Ilnisën dhe Meritonin! Shikoni reagimin e banorëve! (VIDEO)

2 Prill 2024, 15:57Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Meritoni dhe Ilnisa / BBV3

Një zarf i zi ka mbërritur pak çaste më parë në shtëpinë e Big Brother Vip 3.

Zarfi i zi mban emrat e Meritonit dhe Ilnisës, dhe mesa duket një dënim për ta pas konfliktit që patën me Eglën.

“Meriton, Ilnisa, të betohem” ,dëgjohet të thotë Juli, teksa banorët e tjerë shfaqin habi “i ka emrat mbrapa”, shtoi ai.

Sakaq Egla, mendohet se ndodhet në një dhomë të veçantë “izolimi” por nuk është përjashtuar, siç u përfol në fillim.

Gjithçka nisi pas tensioneve mes çiftit Meriton-Ilnisa, teksa Egla humbi durimin dhe i hodhi në kokë Meritonit një gotë me alkool.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Video