“Mbylle gojën more qen”, përplasje e rëndë mes Romeos dhe Julit

2 Prill 2024, 21:54Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Romeo dhe Juli

Banorët e Big Brother VIP kanë komentuar daljen e Eglës nga shtëpia, ku Heidi, Romeo Juli dhe Roza janë shprehur të prekur. Romeo e ka cilësuar Eglën si banoren më të fortë, ‘që nuk e ka parë asnjëherë Big Brother-i”.

Ndërsa më pas ka pasur një debat të fortë mes Julit dhe Romeos.

Juli kishte fjalën, ndërsa Romeo nuk po e lejonte të fliste që solli edhe reagimin e Ledionit, por edhe të Julit.

Në një moment Juli i acaruar i kthehet Romeos: Mbylle gojën more qen.

 

Video