VIDEO: Festa e ‘’çmendur” e vëllezërve të Eglës për fitoren e saj

27 Maj 2024, 10:37Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Fituesja e këtij edicioni të Big Brother, Egla Ceno, dukej si një prej banoreve me më pak mbështetje nga personazhet publikë në këtë edicion, në raport me konkurentët e tjerë.

Megjithatë ajo arriti që të shpallej fituese mbrëmjen e të shtunës, duke lumturuar padyshim dhe familjarët e saj.

Vetë Egla ka postuar një video, ku shihen dy vëllezërit e saj që jetojnë në Mbretërinë e Bashkuar, teksa festojnë për fitoren e saj. “Kush ka vëllezër botën ka”, ka shkruar Egla në video.

Video