Përplasje me armë zjarri në Shkup, VRITET reperi i njohur shqiptar

27 Maj 2024, 09:48Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Vesa Smolica dhe Amar Ismani

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Shkup të Maqedonisë së Veriut.

Siç bëhet me dije nga mediat maqedonase ka mbetur i vrarë blogeri dhe reperi i njohur në Maqedoninë e Veriut, Amar Ismani.

Ndërkohë kanë mbetur të plagosur 3 persona të tjerë. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur si ‘Rruga e Plastikave’.

Ende nuk dihen rrethanat e vrasjes apo dinamika e ngjarjes, megjithatë priten detaje të reja nga Ministria e Brendshme gjatë ditës së sotme.

Video