Horoskopi, shenjat më me FAT dhe pa fat të javës

26 Maj 2024, 22:40Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

ME FAT
Binjakët, Shigjetari, Virgjëresha, Peshqit, Demi, Akrepi, Ujori dhe Luani i ditëve të para, fillon një epokë e re për ju, plot zhvillime të këndshme, incidente dhe mundësi, me Jupiterin që shfaqet tek Binjakët. Të paktën këtë javë nuk do t’ju duhet të shqetësoheni për asgjë, gjithçka do të shkojë mirë dhe ndoshta disa rreze drite do të fillojnë të shfaqen në çështjet tuaja romantike, profesionale apo financiare. Kuptohet që me kalimin e kohës drita do të bëhet edhe më intensive, por edhe ju duhet të veproni më të qetë, të shkujdesur dhe me një pikëpamje optimiste. E vetmja gjë që është e sigurt është se do të çliroheni nga stresi, nuk do të shqetësoheni më për gjërat që dikur i vinin në hije momentet tuaja të lumtura.

PA FAT
Binjakët, Shigjetarët, Virgjëreshat e dhjetëditëshit të 2-të dhe të 3-të dhe Akrepat, Ujori dhe Luanët e dhjetëditëshit të 3-të, nuk do të ndani gëzimin e të tjerëve, pasi që nga të parët një problem në marrëdhënie, shtëpi apo punë duhet të zgjidhet menjëherë ose do t’ju kërkohet të merrni më shumë përgjegjësi sesa duhet ose do të keni probleme me çështjet tuaja të dashurisë dhe financat.  Anulimet, shtyrjet, transferimet jashtë orarit, por edhe acarimet apo irracionalitetet do t’ju shtyjnë në kufijtë tuaj dhe sa më të shpejta të jenë reflekset tuaja, aq më shpejt do të jeni në gjendje të riktheheni në vete dhe të përballeni me çdo çështje që ju lind.

Video