Do flasin? Meriton Mjekiqi habit me deklaratën për Ilnisën direkt pas daljes nga shtëpia

26 Maj 2024, 15:50Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Meriton Mjekiqi

Menjëherë pas skualifikimit, Meriton Mjekiqi ka folur për mikrofonin e Top Channel.

Ai u shpreh se me rëndësi ka që mësoi se familja e tij jashtë ishte mirë, ndërsa shtoi se nuk ka lexuar ende asnjë lajm për veten e tij.

I pyetur për raportin me Ilnisën, ai tha se i dhanë dashuri njëri-tjetrit dhe se do vazhdojnë të flasin. 

“Me rëndësi që familja qenka mirë, hala s’kam lexu asnjë lajm. Me Ilnisën… i dhamë dashuri njëri-tjetrit, do vazhdojmë të flasim”, tha ai.

Do vazhdojnë të flasin? Kaq? E çuditshme si deklaratë nga ana e Meritonit, pas gjithë premtimeve dhe dëshirave të shprehura brenda BBV për krijimin e një familjeje të dy bashkë.

Video