U larguan të mërzitur nga studio, a morën pjesë Meritoni dhe Romeo në festën pas ‘BBV’? (FOTO)

26 Maj 2024, 11:06Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Pese finalistet

Meriton Mjekiqi dhe Romeo Veshaj, ishin dy finalistët që u mërzitën pasi nuk arritën të fitonin çmimin e madh të ‘BBV’.

Madje këtë e shprehën haptazi.

Pas eliminimit të dy djemtë u larguan nga studio, duke mos u ulur pranë ish-banorëve.

Megjithatë ata vendosën që të shkojnë në festën që zhvilloi Top Channel pas përfundimit të spektaklit.

U larguan të mërzitur nga studio, a morën pjesë Meritoni dhe

Romeo është shfaqur duke përqafuar Semin, ndërsa Meritoni me një foto me mikeshën e tij, Artën.

U larguan të mërzitur nga studio, a morën pjesë Meritoni dhe

Eleminimi i Meritonit ishte mjaft i papritur që në nisje të finales, ndërsa takoi në studio mamanë e tij, ndërkohë që Romeo u eliminua pas një gare kokë më kokë me Eglën, e cila u shpall dhe fituesja e këtij edicioni.

 

Video