Pas ndarjes nga Xhensila, Besi nuk humb kohë, në lidhje me ish-konkurrenten e Përputhen?

26 Maj 2024, 14:17Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Besi dhe Xhensila

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me këngëtaren Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku, Ajka dhe Amen.

Të dy ata kanë thumbuar njëri-tjetrin, edhe përmes projekteve muzikore, por nuk dolën kurrë në një qëndrim të përbashkët për fansat e tyre.

Së fundi në rrjet, kanë nisur që të qarkullojnë zërat se Besi ka rigjetur sërish dashurinë.

Bëhet fjalë për ish-konkurrenten e “Përputhen”, Çiljeta Kormuzi dhe fansat janë të bindur se dyshja kanë nisur një lidhje.

Pas ndarjes nga Xhensila, Besi nuk humb kohë, në lidhje me

Kanë qenë disa foto të Besit dhe Çiljetës që shtuan akoma më shumë dyshimet e fansave, ku dyshja shfaqen në të njëjtat vende në Bruksel.

Gjithashtu ish-konkurrentja mori pjesë në koncertin e Besit që u mbajt në të njëjtin qytet, dhe nuk nguroi ta postonte këtë dhe në rrjetet sociale.

Pas ndarjes nga Xhensila, Besi nuk humb kohë, në lidhje mePas ndarjes nga Xhensila, Besi nuk humb kohë, në lidhje mePas ndarjes nga Xhensila, Besi nuk humb kohë, në lidhje mePas ndarjes nga Xhensila, Besi nuk humb kohë, në lidhje me

Fansat janë të bindur se dyshja janë në një lidhje së bashku, dhe të shumtë ishin komentuesit që i uruan dyshen.

Pas ndarjes nga Xhensila, Besi nuk humb kohë, në lidhje me

Video