Egla Ceno bën reagimin e parë në rrjete sociale si fituese e BBV3: Më deshët e pranuat me gjithë ngjyrat e mia...

26 Maj 2024, 21:19Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Aktorja Egla Ceno ka bërë reagimin e parë në rrjete sociale si fituese e edicionit të tretë të Big Brother Vip.

Në një postim në Instagram, Egla shpreh mirënjohje dhe falenderim për të gjithë që e kanë mbështetur dhe votuar në rrugëtimin e saj të Big Brother Vip.

“Jam ende pa fjalë. Por jam thellësisht mirënjohëse për publikun që më deshi e më pranoi me gjithë ngjyrat e mia dhe sigurisht për @topchannelalbania që më dha mundësinë të isha pjesë e kësaj eksperience të jashtëzakonshme. Do shihemi shumë shpejt”, shkruan ajo.

Egla Ceno është fituese e Big Brother Albania VIP 3, e cila fiku dritat e shtëpisë dhe fitoi çmimin e madh prej 100 mijë eurosh. Aktorja është gruaja e parë që fiton edicionin VIP të këtij “reality show”, që na mbajti të mbërthyer para ekranit, për katër muaj e gjysmë.

Video