FOTO/ Meritoni dhe Ilnisa kalojnë natën e parë bashkë, jashtë shtëpisë së BBV? Gazetarja publikon çastet intime

26 Maj 2024, 20:45Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Meriton Mjekiqi duket se naten e parë pas daljes nga Big Brother VIP ka zgjedhur ta kalojë me Ilnisa Agollin, gazetaren me të cilën u njoh dhe krijoi një lidhje brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Ka qenë Ilnisa ajo që e ka bërë me dije këtë gjë, përmes një fotoje mjaft intime që ka publikuar në rrjetet sociale.

Ilnisa shihet e mbështetur në prehrin e Meritonit. Në gojën e saj shihet dora e Meritonit. Gazetarja e ka shoqëruar këtë postim me një zemër. Ilnisa shihet që mban të veshur vetëm një robdishan.

FOTO/ Meritoni dhe Ilnisa kalojnë natën e parë bashkë,

Video