Barbana Dini sjell në jetë një vajzë, vogëlushja do mbajë emrin e dajos së ndjerë, Ergit

19 Shtator 2023, 19:44Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Barbana Dini

Këngëtarja Barbana Dini ka sjellë në jetë një vajzë.

Lajmin e e bën me dije vetë këngëtarja në rrjetet sociale duke zbuluar edhe emrin e vogëlushes që mban emrin e dajës së saj të ndjerë, Ergi Dinit.

“Sept 15.2023 mes emocioneve te papershkrueshme,erdhi ne jete mrekullia jone Ergola Ergi Parubi!Erdhe si bekim per ti dhene jetes tone motiv,ngjyra,jete e dashuri te pakufi!Bija ime,je kryevepra ime me e madhe!Je endrra me e bukur qe kam pare…

Jam e bindur qe kete emer qe babai yt zgjodhi per ty do e mbash me shume dashuri dhe krenari!

Faleminderit Zot!”, shkruan Barbana në rrjetet sociale.

Barbana Dini sjell në jetë një vajzë, vogëlushja do
Postimi i këngëtares

Video