Endri Prifti dhe gazetarja Ola Bruko, në një lidhje?

19 Shtator 2023, 19:22Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Endri Prifti dhe gazetarja Ola Bruko

Endri Prifti dhe gazetarja Ola Bruko thuhet se janë në një lidhje dashurie.

Në disa media raportohet se marrëdhënia e tyre mendohet të ketë nisur gjatë emisionit “Dola te Olta”, kur vëllezërit Prifti ishin jo vetëm këngëtarë, por edhe bashkëprezantues me gazetaren.

Sipas “Pamfleti”, gazetarja u nda pak kohë më parë nga bashkëshorti i saj, me të cilin ka dy fëmijë.

Gjithashtu thuhet se Endri dhe Ola kanë nisur të bashkëjetojnë.

Endri Prifti dhe Ola Bruko deri tani as i kanë konfirmuar, por as mohuar thashethemet.

Video