Horoskopi, e martë 19 shtator 2023

18 Shtator 2023, 21:00Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Horoskopi, e martë 19 shtator 2023

Lexoni horoskopin sipas parashikimit të Paolo Fox për të zbuluar se çfarë iu kanë rezervuar yjet: Parashikimet astrologjike për çdo shenjë. Gjithçka mbi dashurinë, punën, shëndetin dhe fatin.

DASHI

E marta do të fillojë në një mënyrë shumë interesante, madje mund të merrni telefonata papritmas ose të filloni një punë të rëndësishme. Në muajt në vijim priten lajme edhe në planin sentimental.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox, dita mund të rikthejë sërish në lojë shumë paqartësi, veçanërisht nëse dikush ju ka treguar gënjeshtra. Kini kujdes, megjithatë, mund të jetë edhe më e lehtë të zemëroheni, të acaroheni ose të përjetoni ndonjë tension.

BINJAKËT

Gjatë ditës së martë nuk duhet nënvlerësuar aspekti i shkëlqyer i Mërkurit. Përfshihuni dhe mos kini frikë të guxoni. Pak më shumë besim te vetja!

GAFORRJA

Saturni në opozitë ju ka detyruar disa herë të zgjidhni pengesat dhe ngjarjet e papritura që ju kanë ngadalësuar ose vënë në vështirësi. Megjithatë, më e keqja ka mbaruar dhe tani mund të fluturoni sërish. Përgatituni sa më seriozisht.

LUANI

Një periudhë rikuperimi i rëndësishëm është gati të nisë. Dielli së shpejti do të hyjë në shenjën tuaj të zodiakut, duke përcaktuar një gjendje astrologjike veçanërisht pozitive dhe domethënëse. Shume mirë!

VIRGJËRESHA

E marta mund të jetë një ditë mjaft e vështirë dhe e tensionuar për shumë prej jush. Mund të ndiheni të lodhur dhe të stresuar, por mos u shqetësoni: do të jeni në gjendje të rikuperoni, veçanërisht duke filluar nga fundjava e ardhshme. Thjesht duhet të qëndroni pak më gjatë.

PESHORJA

Do të duhet shumë kujdes gjatë orëve në vijim. Gjithmonë dëshironi të përfitoni maksimumin, por të tjerët nuk janë gjithmonë të gatshëm të plotësojnë disa nga nevojat tuaja.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox, jeni duke pritur për të marrë përgjigje, veçanërisht në vendin e punës. Ashtu si në dashuri mund të ketë konfirmime që keni pritur t’i vlerësoni prej kohësh.

SHIGJETARI

Ju pret një ditë interesante dhe padyshim pozitive. Për sa i përket punës, mund të ketë mundësi të mira për të fituar disa të ardhura shtesë. As situata sentimentale nuk është e keqe.

BRICJAPI

Gjatë orëve të ardhshme ai kundërshtim i bezdisshëm nga Mërkuri do të zhduket dhe më pas do të jetë shumë më e lehtë për ju të gjeni zgjidhje dhe të jeni bindës me të tjerët.

UJORI

Është më e lehtë të qëndroni të qetë, disa lajme të vogla mund t’ju ndihmojnë të jeni më të sigurt në të ardhmen. Shikoni me optimizëm se çfarë do të ndodhë me ju duke filluar nga dita e martë.

PESHQIT

Është një kohë ndryshimesh të mëdha, ndërsa gjendja juaj astrale ju sugjeron të ndiqni qëllimet tuaja me vendosmëri, si në sferën e punës ashtu edhe në atë sentimentale.

Video