Enca ekspozon gjoksin dhe ironizon policinë: Ma paskan studiuar ballkonin... (Foto)

18 Shtator 2023, 17:52Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Enca Haxhia

Këntëtarja Enca Haxhia i është rikthyer jetës normale, të paktën në rrjetet sociale, pasi u la e lirë nga gjykata në Tiranë.

Ndaj këngëtares u dha masa e sigurisë detyrim paraqitje, pavarësisht se u kap me 5 vazo ku ishin mbjellë bimë kanabisi, në ballkonin e shtëpisë së saj, që mund të prodhonin deri në gjysmë kg drogë.

E mesa duket, tashmë që ndihet e paprekshme, këngëtarja ka nisur të ironizojë uniformat blu.

Në një postim në rrjetet sociale, teksa ekspozon linjat dhe veçanërisht gjoksin, ajo shkruan “ma paskan studiuar ballkonin”.

Enca ekspozon gjoksin dhe ironizon policinë: Ma paskan studiuar

Video