VIDEO/ Georgina lë Arabinë dhe shfaqet sensuale krah një mashkulli, nuk është Ronaldo!

18 Shtator 2023, 14:39Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Sebastián Yatra është këngëtari kolumbian 28-vjeçar që fitoi zemrat e Amerikës Latine me këngët e tij të ndryshme gjatë gjithë karrierës së tij.

Në këngën e tij të fundit shfaqet modelja dhe Influencerja , Georgina Rodríguez, partnere e futbollistit të njohur portugez, Cristiano Ronaldo.

Së fundmi një video e postuar në “TikTok’ nga Georgina po bën xhiron e rrjetit.

@georginagio

Energía Bacana ?????????????????????

? original sound - Georgina Rodríguez

Në videon e postuar shfaqet bashkëshortja e Cristiano Ronaldos dhe 28-vjeçari teksa kërcejnë dhe këndojnë këngën e bërë hit tashmë.

Modelja edhe njëherë ka treguar format e saj “on top” teksa bënë lëvizje sensuale nën ritmet e muzikës latine.

Video