Kush është shqiptarja (ish-miss) që merr pjesë në “Big Brother Italia” (FOTO)

17 Shtator 2023, 13:39Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

E lindur në vitin 1998 nga prindër shqiptarë, Heidi Baci ka jetuar gjithmonë në Pescara . Pas një të shkuare si modele (në vitin 2018 mori pjesë edhe në përzgjedhjet për Miss Italia, ajo u diplomua për bioteknologji në vitin 2019.

 Me kalimin e viteve ajo është afirmuar si sipërmarrëse në sektorin detar.

“Unë jam me origjinë shqiptare”– tha ai në klipin e prezantimit.

Nuk është e lehtë për Heidin të jetë një sipërmarrëse në botën e burrave, por me kalimin e kohës ajo ka mësuar të mos dorëzohet kurrë. Në shtëpinë e Big Brother ka hyrë single siç shprehet biondja simpatike Baci .

“Brenda shtëpisë do të jetë një sfidë interesante sepse me pëlqen te hedh veten dhe te rrezikoj, por gjithmonë me buzëqeshje sepse kushdo qe ka guximin te qesh është zot i botes!“.- e mbyll prezantimin e saj Heidi.

Video