U kap duke kultivuar kanabis, Enca reagon për herë të parë pas lirimit nga qelia

18 Shtator 2023, 16:47Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Këngëtarja Enca

Pak ditë më parë, këngëtarja Ruenca Haxhiaj, e njohur me emrin e skenës Enca, u arrestua pasi iu gjetën 5 vazo me kanabis në ballkonin e shtëpisë së saj.

Megjithatë, gjykata u tregua bujare me Encën, duke e lënë me masën “detyrim paraqitje”.

Edhe pse kanë kaluar disa ditë, këngëtarja qëndoi në heshtje në rrjetet sociale. Megjithatë sot ajo ka reaguar për herë të parë, mesa duket , duke falënderuar ata që e mbështetën.

Ajo në Instagram ka shpëndarë simbolin e zemrës si dhe një mesazh falenderimi për suportin.

Postimi i Encës:

U kap duke kultivuar kanabis, Enca reagon për herë të parë
Postimi i Encës

U kap duke kultivuar kanabis, Enca reagon për herë të parë

Video