Euro 2024/ Turqi- Holandë, publikohen formacionet!

6 Korrik 2024, 20:05Sport SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Holanda dhe Turqia do luajnë mbrëmjen e sotme në 'Olimpiastadion' për çerekfinalen e fundit në Euro 2024.

Kur kanë mbetur më pak se 1 orë nga fillimi i këtij takimi, i cili pritet të jetë i fortë, janë publikuar edhe formacionet, ku trajnerët nuk kanë rezervuar shumë surpriza.

Fituesi i kësaj ndeshjeje do përballet me fituesin e Angli - Zvicër në gjysmëfinale.

Euro 2024/ Turqi- Holandë, publikohen formacionet!

Video