VIDEO / Gol! Zhbllokohet supersfida Spanjë-Gjermani

5 Korrik 2024, 19:14Sport SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Yamal, Olmo

Është zhbllokuar në minutën e 51 të ndeshjes supersfida mes Spanjës dhe Gjermanisë, e vlefshme për çerekfinalet e Euro 2024.

Ka qenë një asist i Yamal dhe i finalizuar nga Dani Olmo. Spanja ka arritur të kalojë kështu në avantazh 1-0 ndaj Gjermanisë.

Video