Berisha flet i gjakosur pas incidentit në protestë: Nderim ju që protestoni kundër regjimit të horrave dhe kriminelëve

6 Dhjetor 2022, 12:47Politikë SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka reaguar pas incidentit që ndodhi në opozitë, ku u godit me grusht nga një qytetar.

Në podiumin e improvizuar, Berisha ka mbajtur një fjalë të shkurtër.

“Ne do të triumfojmë. Rroftë opozita shqiptare. Nderim ju që jeni sot këtu së bashku për të protestuar kundër regjimit të horrave dhe kriminelëve. Nder përjetë, popull protestues”, u shpreh Sali Berisha.

Berisha flet i gjakosur pas incidentit në protestë: Nderim ju që

Video