Vuçiç poston foton: Fola me mikun tim Edi Rama për "Open Balkan" dhe çështjet tona të përbashkëta

6 Dhjetor 2022, 11:14Politikë SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Presidenti serb Aleksandër Vuçiç ka publikuar një foto në rrjetet sociale me kryeministrin Edi Rama në Tirana, ku po zhvillohen edhe punimet e samitit BE-Ballkani Perëndimor.

Krahas fotos, Vuçiç shkruan se ka biseduar me Ramën për Open Balkan dhe nisma të tjera të përbashkëta mes dy vendeve.

“Po flisja me mikun tim Edi Rama për nismën Open Balkans dhe çështjet tona të përbashkëta”, ka shkruar ai në një postim në Instagram.

Vuçiç poston foton: Fola me mikun tim Edi Rama për "Open

Video