DALIN PAMJET/ Momenti kur Berisha goditet me grusht dhe gjakos*t (Video)

6 Dhjetor 2022, 12:43Politikë SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Këto janë pamjet kur qytetari godet me grusht kreun e PD-së Sali Berisha. Siç shihet në pamjet në momentin që Berisha së bashku me protestuesit po marshonin drejt protestës një qytetar identiteti i të cilit nuk dihet ka ndërhyrë mes turmës dhe e ka goditur me grusht në fytyrë.

Menjëherë kanë ndërhyrë truprojat të cilët e kanë goditur me grushte dhe shqelma personin që goditi Berishën.

Video