VIDEO: Ky është personi që qëlloi Berishën me grusht, arrestohet nga policia

6 Dhjetor 2022, 12:41Politikë SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Një incident ka shoqëruar në nisje të protestës së sotme, protestën e opozitës.

Teksa kanë qenë duke u nisur drejt bulevardit “Dëshmorët e Kombit” së bashku me Ilir Metën, një qytetar ka goditur me grusht kreun e PD-së Sali Berisha.

Personi që ka goditur me grusht kreun e PD-së, quhet Gert Shehu nga Tepelena dhe është shoqëruar në Komisariatin Numër 1.

 

 

Video