UPSS/ Vëllai i Shakirës kapet 'MAT’ duke shikuar të pasmet e Bebe Rexhës (Video)

15 Shtator 2023, 11:10Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Bebe Rexha/ Tonino Mebarak

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, tërhoqi  vëmendjen me veshjen e saj gjatë pjesmarrjes në eventin e madh të muzikës MTV VMA Music Awards.

Fuatani i zi prej lëkure i artistes nga The Uncommonist, kishte një prerje në pjesën e pasme dhe një bisht të gjatë të ngjitur.

Modeli i fustanit bëri që të gjithë të kthenin sytë nga Bebe dhe duket se një prej tyre ishte dhe vëllai i Shakirës, Tonino Mebarak.

Madje në rrjet një video e tij i cili përpiqej të largonte shikimin nga të pasmet e këngëtares por duket se e kishte të pamundur, po bën xhiron e rrjetit në rrjet.

Video