Këngëtare dhe moderatore, zbulohet konkurrentja e dytë e Dancing With The Stars

14 Shtator 2023, 20:20Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Dancing With the Stars Albania

Këngëtarja dhe moderatorja Enxhi Nasufi është konkurrentja e dytë e spektaklit më të madh të kërcimit, Dancing With The Stars.

Këngëtarja e cila aktualisht moderon emisionin e mëngjesit në Top Channel “Wake Up”, do të shoqërohet nga partneri i kërcimit Silvester Shuta.

Ky i fundit, edhe vitin e shkuar në Dancing With The Stars ishte po në krahë të një moderatoreje dhe këngëtareje, Julka Gramos.

Dancing With The Stars, pritet së shpejti, vetëm në Top Channel!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dancing With The Stars | Albania (@dwts.albania)

Video