FOTO: Vjeshta me rroba banje e Bora Zemanit

14 Shtator 2023, 12:36Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Bora Zemani duket se po e shfrytëzon mirë fundin e sezonës verore.

Ajo ndau disa fotografi nga plazhi e veshur me bikini.

Edhe pse Bora shkruan, “Fokusi tek zemra”, fokusin kryesor mori trupi dhe linjat përfekte të saj.

Video