Mozzik publikoi albumin, Lotina e mbështet me këtë veprim: +18...

15 Qershor 2024, 13:12Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Rep-artisti i njohur Mozzik ka publikuar albumin e tij, me plotë 20 këngë.

Mozzik dhe prezantuesja televizive Lotina Haziri duket se po e shijojnë romancën e tyre.

Lotina, në kanalin e saj zyrtar në Instagram ka ndarë në story disa këngë të saj të preferuara nga albumi i Mozzik.

"+18, No lie, Miss you", janë top 3-shja favorite e Lotinës në këtë album.

Kujtojmë se, Mozzik dhe Lotina janë parë së fundmi duke kaluar kohë së bashku në pushimet e tyre në Afrikë.

Mozzik publikoi albumin, Lotina e mbështet me këtë veprim: +18...

Video