Vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten, kush janë dy korçarët që humbën jetën sot për një shtëpi…

28 Shkurt 2024, 23:13Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Vrasja ne Korce

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen e sotme në mes të rrugës 40-vjeçarin Emiljano Pine, bashkëjetonte me nënën e këtij të fundit.

Sipas gazetares së Top Channel Dhorjela Çule, babai i autorit, shtëpinë e tij do t’ia linte trashëgim djalit të bashkëjetueses, Emiljano Pine, i cili humbi jetën rrugës për në spital.

Gjatë mbrëmjes së sotme, Ilo Lluka ka shkuar në lokalin ku po pinte kafen Emiljano dhe e ka thirrur atë jashtë.

Ai e ka qëlluar me 4 plumba dhe më pas ka qëlluar edhe veten./TCH

 

 

Video