FOTOLAJM: Era e fortë rrëzon pemën në Tiranë

29 Shkurt 2024, 11:14Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Era e fortë rrëzon pemën në Tiranë

Kryeqyteti është zgjuar mëngjesin e sotëm nga një erë e fortë e cila është bërë problem kryesisht për kalimtarët.

Përgjatë bulevardit Zhan d’Ark një pemë është rrëzuar për shkak të erës së fortë duke u bërë rrezik për qytetarët dhe mjetet që kalojnë aty pranë.

Ajo çfarë këshillohet është kujdesi që njerëzit duhet të tregojnë duke u përpjekur të shmangin rrugët me pemë si dhe lëvizjen poshtë pallateve.

FOTOLAJM: Era e fortë rrëzon pemën në Tiranë
Era e fortë rrëzon pemën në Tiranë

Video