Aksident fatal në Memaliaj-Krahës, vdes një grua dhe plagosen tre të tjerë

11 Shkurt 2024, 12:46Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Foto nga vendngjarja

Një aksident i trefishtë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin nacional Memaliaj-Krahës, ku si pasojë ka ndërruar jetë një 40-vjeçare, identiteti i së cilës nuk dihet ende.

40-vjeçarja ka ndërruar jetë pasi nuk u ka mbijetuar plagëve të rënda dhe raportohet se trupi i saj është dërguar në morgun e Tepelenës.

Po ashtu, në spitalin e Gjirokastrës është transportuar dhe një i ri i plagosur, si dhe dy persona të tjerë kanë marrë gërvishtje të lehta.

Policia ndodhet në vendngjarje për të vlerësuar dëmet dhe zbardhur shkakun e aksidentit.

Video