VIDEO+FOTO/ Patinatorja sek*i, nxjerr gjoksin pas gare… habit edhe rivalen e saj!

29 Janar 2024, 14:40Sport SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Yuta Leerdam

Patinatorja seksi, Yuta Leerdam, tronditi botën kur zbërtheu tutat pas përfundimit të një gare dhe tregoi gjoksin.

Një nga rivalet e saj u befasua veçanërisht kur pa se çfarë kishte në dispozicion Utah, kështu që ajo vendosi menjëherë ta mbërthente tutën e saj dhe të kthente kokën nga ana tjetër dhe reagimi i saj ritregohet.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Veloo Reks (@veloorexx)

Yuta Leerdam ka lindur në Holandë më 30 dhjetor 1998 dhe është një nga patinatoret më të mira, por edhe më tërheqës në planet dhe me postimet e saj në Instagram ku ndiqet nga 4.3 milionë njerëz, ajo shpeshherë i kënaq meshkujt dhe jo vetëm, në mbarë botën. 

Gjithashtu, kjo nuk është hera e parë që ajo tregon gjoksin e saj në akull, kështu që garat e saj në përgjithësi priten me padurim nga të gjithë.

Megjithatë, zemrën e saj e fitoi influencuesi dhe boksieri amerikan Jake Paul, ndaj shumë ndjekës të bukuroshes holandeze do të mbeten të zhgënjyer. Se çfarë do të thotë Jake për fotot dhe videot e të zgjedhurës së tij, mbetet mister.

Video