Southgate kërkon 3-pikëshin, dalin formacionet zyrtare Angli-Iran

21 Nëntor 2022, 13:19Sport SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Në orën 14:00 do të startojë ndeshja mes Anglisë dhe Iranit.

Skuadra e Southgate është pretendente për ta fituar këtë sfidë të parë debutuese në Kupën e Botës.

Southgate  ka shpalosur ekipin më të mirë për këtë sfidë, ku synimi është sigurisht marrja e tre pikëve.

Southgate kërkon 3-pikëshin, dalin formacionet zyrtare Angli-Iran

Video