“Është e vështirë…”, Anna Lika prek me dedikimin për nënën e ndjerë

21 Shkurt 2024, 09:52Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Anna Lika

Ka kaluar vetëm pak kohë, kur aktorja e njohur, Anna Lika, bëri publik lajmin e trishtë të ndarjes nga jeta të nënë së saj. Çdo ditë e më shumë duket se bëhet më e vështirë për të që të përballet me këtë realitet të dhimbshëm.

Mbrëmjen e djeshme, aktorja e njohur ka ndarë me ndjekësit në “Instagram” një video me kujtimet me të bukura të fëmijërisë me të ëmën, të cilën e shoqëron me dedikim prekës.

Anna shprehet se e ndjen shumë mungesën e saj dhe e ka të vështirë ta pranojë humbjen e saj.

“Është e vështirë të pranosh se jeta është edhe kjo…”, shkruan Anna Lika.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ???????????????????????? ???????????????? (@anna_lika)

Video