FOTO / Ledioni vendos në siklet Sarën, i kërkon të shfaq talentin e gjuhës: Gjëja më e çuditshme...

20 Shkurt 2024, 21:24Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Sara / BBVA3

Mbrëmja e sotme në spektaklin televiziv "Big Brother Albania Vip 3" ka nisur me humor dhe ngacmime.

Moderatori, Ledion Liço ka vënë në siklet Sarën, që të ndaj me publikun përsëri talentin e saj, ku lëviz gjuhën si valë deti.

"Gjëja më e çuditshme që kam parë ndonjëherë", tha Ledioni pasi Sara habiti të gjithë me lëvizjet e saj të gjuhës.

Video