Çfarë ndodhi? Wanda Nara kërkon sërish divorcin nga Mauro Icardi!

10 Korrik 2024, 14:06Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Wanda Nara

Pak ditë më parë Wanda Nara theu heshtjen dhe bëri të qartë se është ndarë nga Mauro Icardi (31 vjeç).

Personazhi i famshëm i dërgoi një mesazh Luis Venturas, i cili aktualisht është në krye të A la tarde (America TV) dhe konfirmoi se lidhja e saj me futbollistin, me të cilin u martua në vitin 2014 dhe kishte dy vajza, Francesca dhe Isabella, kishte marrë fund.

“Mund t’i thuash ekipit tënd të mos flasë kaq shumë marrëzi”, ishte mesazhi i parë që Wanda i dërgoi Venturas, e mërzitur nga numri i madh i spekulimeve që anëtarët e emisionit bënë për ndarjen.

Dhe më pas erdhi konfirmimi: “Jam ndarë”.

Më pas, në një mesazh tjetër, Wanda shpjegoi pse, pavarësisht krizave, ajo vazhdoi lidhjen me Icardin.


“Për arsye personale dhe shëndetësore u përpoqa edhe një herë…”, tha ajo.

Video