Wanda Nara shfaqet tepër sensuale, "çmend" fansat me foton e fundit

5 Korrik 2024, 18:46Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Wanda Nara

Wanda Nara vijon të jetë ndër femrat më të ndjekura dhe më të komentuara në botën e showbiz-it.

Partnerja e futbollistit të famshëm, Mauro Icardi, mbetet si gjithnjë tepër aktive edhe në rrjetet sociale, me foto dhe video provokuese.

Modelja 37-vjeçare argjentinase, nënë e pesë fëmijëve, duket në formë të shkëlqyer, teksa ka ndezur rrjetin me postimet e fundit në “Instagram”. Ajo shfaqet me një dekolte të hapur, ndërsa në një foto tjetër ekspozon në plan të parë të pasmet.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda Nara (@wanda_nara)

Video