FOTO/ Modelja e njohur tërbon rrjetin duke u stërvitur e zhveshur!

10 Korrik 2024, 11:37Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Cecilia Rodriguez

Ka kaluar vetëm një javë nga dasma mes modeles argjentinase, Cecilia Rodriguez dhe çiklistit italian, Ignazio Moser.

Të dy, do të nisen për në muajin e mjaltit në tetor.

Aktualisht Cecilia dhe Ignazio po kalojnë disa ditë në një vilë të mrekullueshme në Sardenjë, së bashku me dy qentë e tyre.

Në rrjetet sociale ata ndajnë jetën e tyre të përditshme me ndjekësit e tyre. Mes kaq shumë relaksimi ka vend edhe për pak stërvitje.

Moser është një entuziast i madh i fituesit ndërsa Cecilia nuk është shumë sportive. Ajo ka vendosur të bëjë disa squats, por e zhveshur. Kaq është dashur dhe pamjet janë bërë virale. 

Video