Edhe Getinjo ka dy fjalë për Luizin (FOTO)

18 Mars 2023, 20:30Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Luizi dhe Getinjo

Këngëtari Luiz Ejlli është kthyer në kryefjalën e këyij momenti në showbizin shqiptar. E gjithë kjo për shkak të famës që ka bërë pasi ka hyrë në Big Brother VIP Albania.

Së fundi, atë e ka komentuar edhe reperi nga Kosova, Getinjo. Në një postim në InstaStory, Getinjo e ka quajtur Luizin si "fenomen i Shqipërisë".

Në video shihet Luizi duke qëndruar i vetëm në shtëpinë e BBVA ndërsa në sfond dëgjohet kënga e Getinjos “Sillet”.

Kujtojmë që një eksperiencë të tillë e përjetoi edhe rap-artisti nga Ferizaj duke u bërë pjesë e Big Brother VIP Kosova.

Edhe Getinjo ka dy fjalë për Luizin (FOTO)

Video