I pranishëm në ditëlindjen e saj, zbulohet se kush është i dashuri i Efit (FOTO)

18 Mars 2023, 19:41Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Efi

Efi festoi pak ditë më parë ditëlindjen e saj të 28 në një festë të madhe, ku të ftuar ishin njerëzit e saj të dashur, miq e ish-banorë të Big Brother Vip.

Nëpër fotot që ajo vetë publikoi në rrjetet sociale, nuk u duk gjëkundi partneri i saj, por në fakt ai nuk kishte se si të mungonte në festë.

Ndonëse jo publikisht, partneri i saj e ka shoqëruar përgjatë gjithë natës, duke i qëndruar në krah. Miqtë dhe të pranishmit në festë kanë shfaqur edhe momentin ku çifti nuk i fsheh përqafimet.

I pranishëm në ditëlindjen e saj, zbulohet se kush

Gjatë qëndrimit në Big Brother Vip, ndonëse Luizi e ngacmoi disa herë, Efi nuk ndau asnjë detaj të tij, përveç faktit që është njeri i qetë dhe se nxjerr më të mirën e saj. Më herët, ajo ka thënë se i dashuri i saj është ekonomist dhe se e thërret Genco.

I pranishëm në ditëlindjen e saj, zbulohet se kush

Video