'Ai është i varur nga droga', Olta akuzon Luizin: E di unë ça jete ka bërë ai (Video)

30 Janar 2023, 17:41Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Ka degraduar sot debati mes Oltës dhe Luizit. Teksa ndodheshin në dhomën e gjumit duke kërcyer, Olta ka akuzuar Luizin se konsumon drogë.

'E di unë ça jete ka bërë ai. Ai është vartës komplet, është i sëmurë', tha Olta ndërsa Luizi, i cili e dëgjonte bëri një gjest të pahijshëm me gishtin e mesit.

"Bëje kështu", ia ktheu Olta duke bërë një tjetër gjest të pahijshëm me gisht, pasi e vendos tek hunda për t'i treguar se pi kokainë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Luiz Ejlli (@me.luizin)

Video