Doli me pistoletë në video/ Shoqërohet në polici, Kozak Braçi!

19 Shkurt 2024, 14:24Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Kozak Braçi

Personazhi i Tik Tok, Kozak, është shoqëruar në ambientet e policisë së Tiranës.

Kozak Braçi, po merret në pyetje nga agjentët në lidhje me një video që qarkullon ditët e fundit në rrjetet sociale.

Në këtë video, Kozaku, del duke konsumuar kokainë dhe pastaj me një pistoletë me mulli luan lojën ruletë ruse.

Në videon e publikuar nga VoxNews, duket qartë pistoleta dhe plumbi, ku fatmirësisht arma nuk e shkrep.

Video