Aksident i frikshëm/ Makina përmbyset në mes të Unazës së Madhe, kaos me trafikun (VIDEO)

22 Shtator 2022, 16:24Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Makina e përmbysur

Një aksident i rëndë automobilistik është regjistruar pasditen e sotme në Unazën e Madhe në Tiranë, pranë zonës së Kodrës së Diellit.

Siç shihet dhe në pamjet e mëposhtme, një automjet tip "Toyota Rav 4" është përmbysur në mes të autostradës. Nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident, ndërsa mësohet se Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

Siç mund ta shihni dhe në pamjet e mëposhtme, aksidenti ka shkaktuar kaos në autostradë duke krijuar radhë të gjatë kilometrikë.

Mbi këtë aksident pritet një njoftim zyrtar nga Policia e Tiranës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by VOX News (@voxnews.al)

Video