Aksident në aksin Elbasan-Peqin, motori përplaset me furgonin, ndërron jetë drejtuesi

22 Shtator 2022, 11:12Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur në aksin Elbasan-Peqin. Një motor u përplas me një furgon e për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i motorit.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar policia dhe grupi hetimor.

Po punohet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Video