Ernest Muçi shënon golin e dytë me Beshiktashin (Video)

16 Mars 2024, 20:21Sport SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Ernest Muçi

Ernest Muçi sërish protagonist në kampionatin turk.

Sulmuesi shqiptar ka gjetur golin e dytë me ekipin e Beshiktashit, në ndeshjen e kampionatit turk ndaj Antalyaspor.

Sulmuesi shqiptar, në 6 ndeshje të luajtura ia ka dalë të shënojë 2 gola.

Në superligën turke, Rey Manaj është i treti me 15 gola. Po aq ka Icardi në vend të dytë, dhe në vend të parë qëndron Dzeko me 18 gola. Cikalleshi renditet i 9-i me 11 gola.

Video e golit të Muçit.

Video