Shorti i Europa League/ Milan-Roma në çerekfinale, ja të gjitha përballjet

15 Mars 2024, 13:31Sport SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Është hedhur pak çaste më parë shorti në Nyon të Zvicrës për çerekfinalet e Europa Leauge.

Goglat janë treguar të pamëshirshme, duke vendosur në përballje Milanin kundër Romës.

Sfidë tjetër interesante është edhe ajo mes Liverpool dhe Atalanta, ku nuk përjashtohen surprizat.

Të gjitha përballjet çerekfinale të Europa League

Milan-Roma

Liverpool-Atalanta

Leverkusen-West Ham

Benfica-Marseille

Video