"Nuk u pa në TV", momenti kur Shkëlzen Berisha përplaset me policin!

21 Shkurt 2024, 10:00Politikë SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
FOTO: Shkëlzen Berisha

Mbëmjen e djeshme pas përfundimit të protestës, Shkëlzen Berisha, dhe disa persona të tjerë që e shoqëronin, janë përplasur me një efektiv policie civil menjëherë pas përfundimit të protestës së opozitës këtë të martë në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

Shkëlzen Berisha po filmonte me celularin e tij shoqërimin e dy të rinjve nga ana e policisë, kur një prej efektivëve i është afruar dhe e ka kapur nga dora duke u përpjekur ta ndalonte që të filmonte, por pa ia arritur.

Video e publikuar nga a2:

Menjëherë janë afruar edhe mbështetës të tjerë të opozitës të cilët i kanë kërkuar llogari efektivit civil, por ky i fundit është larguar.

Video