U eleminua nga shtëpia, Lidi tregon kush e fiton Big Brotherin sipas tij

21 Prill 2024, 20:31Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Lidi Delia

Konkurrenti Lidi Delia u eleminua nga shtëpia e “Big Brother VIP” pas një nominimi “kokë më kokë” me Liam Osmanin.

Pas daljes nga ky reality show, ish-banori mbërriti në studio, ku u vu përballë disa pyetjeve të moderatorit Ledion Liço dhe opinionistëve të “BBV”, Arbër Hajdari dhe Ori Nebijaj.

“Kush mendon se do ta fitojë ‘Big Brother”– e pyeti Arbri, ndërsa Lidi tha se është mes çiftit Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi.

Opinionisti këmbënguli duke e pyetur banorin se cili nga dyshja mendon që do e fitojë çmimin e madh, dhe Lidi u shpreh se Heidi do të jetë fituesja e “BBV” sepse këtë vit duhet të jetë një femër ajo që do të fitojë çmimin e madh.

Video